Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bazén 26702 Intex Prism Frame 305 cm x 76 cm s filtračnou pumpou

Bazén 26702 Intex Prism Frame 305 cm x 76 cm s filtračnou pumpou

Cena: 135.00 EUR

Perfektné riešenie prázdnín! Bazény Intex Prism Frame majú vynikajúcu kvalitu za dostupnú cenu, jednoduchú montáž a trvanlivosť. Značka Intex ponúka veľký výber modelov v rôznych veľkostiach, od kompaktných rodinných bazénov až po naozajstné vodné centrá. Bezpečnosť a pohodlie zaručené!

Relax v záhrade

Záhradné bazény Intex sú odolné, stabilné a ľahko sa montujú. Všetky konštrukčné prvky sú tej najvyššej kvality, čo zaručuje dlhodobé používanie bazéna. V obchode Hop-Sport nájdete veľký výber modelov v rôznych veľkostiach: od malých a kompaktných bazénov až po skutočné  zábavné centrá. Záruka bezpečnosti a pohodlia!

Bazén 26702

Bazén firmy IntexTyp: rámový bazénModel 26702Hydro Aeration TechnologyMateriál: vysoko kvalitný, trojvrstvový PCVRozmery: 305 x 76 cmHmotnosť: 19,5 kgObsah vody: 4485 L,  pri 90% napusteníČas montáže: 30 minPraktický vypúšťací ventil2 otvory na prívod filtrácie

Výhody

Vysoko kvalitný materiál, ktorý je odolný proti poškodeniu zaručuje, že bazén môžete použivať mnoho rokovIdeálny spôsob pre osvieženie počas horúcich dníVeľmi kvalitné a estetické spracovanieKúpanie v bazéne je zábavou a oddychom pre celú rodinuLen 30 minút na rozloženie a zostavenie bazénuVysoká stabilita a bezpečnosť produktu

Filtračné čerpadlo Intex

Model: 28602 IntexNapájanie: 220 – 240 VFrekvencia: 50 HzMax. teplota vody: 35 °CHadica: 2 ksSila: 45WVýkon filtrovacieho zariadenia: 330 gal (1250 l/ hod)Kartušová filtrácia tipu HHadice: 2ks

Hydro Aeration

Inovatívny systém Hydro Aeration Technology zabezpečí prevzdušňovanie vody a cirkuláciu v celej nádrži. Drobné častice sa počas prevzdušňovania zhromažďujú a usadzujú na dne bazénu, čo uľahčuje filtráciu a odstraňovanie usadenín filtračným systémom. Zlepšená filtrácia a cirkulácia spôsobujú, že voda v bazéne sa čistí od spodu a nielen na povrchu. Zmiešanie vzduchu s vodou spôsobuje prevzdušňovanie a oxidáciu železa a mangánu, čím sa eliminuje znečistenie a farbenie vody. Bolo dokázané, že zvýšené množstvo negatívnych iónov na vodnom povrchu zlepšuje čerstvosť vzduchu okolo bazéna, pretože odstraňujú nečistoty a voľné radikály ovplyvňujúce celkovú kvalitu vzduchu. Negatívne ióny nasýtené mikróbmi padajú na zem namiesto toho, aby sa dostali do vašich pľúc.

Systém spojenia rámu

Jednoduchšia montáž –  klasické kolíky boli nahradené kompozitnými spojkami v tvare T, čo výrazne urýchľuje a uľahčuje montáž. Spojky zaručujú presné prispôsobenie.Prevencia hrdze – Kompozitná spojka v tvare T vytvára vodotesné tesnenie s rúrou, čím zabraňuje vnútornej tvorbe hrdze. Kompozitná T-spojka nepoškodí kovový povlak.Odolnosť – Kompozitné T-spojky sú navrhnuté pre vysokú pevnosť a sú nasýtené UV inhibítorom, aby bola zabezpečená odolnosť proti poveternostným vplyvom a dlhá životnosť.

Materiály

Plášť bazénu je vyrobený z pevného a odolného trojvrstvového PVC a medzi vrstvami je výstuž z nylonovej sieťoviny.Materiál je mimoriadne odolný voči prerazeniu a inému náhodnému poškodeniuVďaka použitiu kovového antikorózneho rámu je bazén stabilný a odolné spojky zaručujú bezpečnosť.

Sada obsahuje:

Stojanový bazén 26702Filtračné čerpadlo s hadicamiFiltračná vložkaRýchlo vypúšťací ventilNávod na použitieZáruka 2 rokyNafukovacia lopta – 59040 Intex – grátis!Nafukovacie koleso 59220 Intex – grátis!Poznámka: Vzor nafukovacej lopty a nafukovacieho zvieratka je vyberaný a odosielaný náhodne, výber konkrétneho vzoru nie je možný.