Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bazén 26720 Intex Prism Frame 427 x 107 cm s filtračnou pumpou

Bazén 26720 Intex Prism Frame 427 x 107 cm s filtračnou pumpou

Cena: 379.00 EUR

Bázen Prism Frame je najväčším hitom letnej sezóny! Tento exkluzívny bazén v atraktívnej cene je zárukou skvelej zábavy pre Vás a celú rodinu počas horúcich letných dní. Prism Frame sa vyznačuje kvalitným spracovaním, širokou škálou doplnkov, jednoduchou montážou a ešte jednoduchšou údržbou. 

Relax v záhrade

Bazén pre viac osôb značky Intex je kombináciou vysoko kvalitných materiálov a inovatívnej technológie výroby. Jeho pevná konštrukcia je založená na pevnom základe. Konštrukciu dopĺňa trojvrstvové PVC, tvoriace dno a bočné steny. Tento materiál je hrubý, odolný, no zároveň príjemný na dotyk. Vďaka tomu vám poskytne plný komfort a príjemný relax.

Bazén Intex 26720

Bazén firmy IntexTyp: rámový bazénModel 26720Hydro Aeration TechnologyMateriál: vysoko kvalitný, trojvrstvový PCVRozmery: 427 x 107 cmHmotnosť: 61 kgObsah vody: 12706 L,  pri 90% napusteníČas montáže: 45 minPraktický vypúšťací ventil2 otvory na prívod filtráciezátky otvorov čerpadlarýchly vypúšťací ventil čerpadlo s filtrom rebrík s odnímateľnými schodíkmi bazénová podložka kryt bazéna grátisy

Filtrácia

Model: 28638Napätie: 220-240VFrekvencia: 50HzMax. teplota vody: 35 stupňovVýkon: 45WPrietok: 1000 gal (3785 l/hod.)Hadica: 2 kusyKonektory / svorkyKartušová filtrácia

Kryt a podložka

Nezabúdajme na správnu ochranu bazéna. Pripojený kryt bazéna ochráni vodu pred nečistotami (napr. hmyz, lístie atď.) a zabráni deťom dostať sa do bazéna bez vedomia rodičov.Univerzálna podložka zase ochráni  plášť spodnej časti bazéna a tiež zníži množstvo nečistôt pri vstupe do bazéna.

Filtračný a ionizačný systém

Inovatívny systém Hydro Aeration Technology zabezpečí prevzdušňovanie vody a cirkuláciu v celej nádrži. Drobné častice sa počas prevzdušňovania zhromažďujú a usadzujú na dne bazénu, čo uľahčuje filtráciu a odstraňovanie usadenín filtračným systémom. Zlepšená filtrácia a cirkulácia spôsobujú, že voda v bazéne sa čistí od spodu a nielen na povrchu.
Zmiešanie vzduchu s vodou spôsobuje prevzdušňovanie a oxidáciu železa a mangánu, čím sa eliminuje znečistenie a farbenie vody. Bolo dokázané, že zvýšené množstvo negatívnych iónov na vodnom povrchu zlepšuje čerstvosť vzduchu okolo bazéna, pretože odstraňujú nečistoty a voľné radikály ovplyvňujúce celkovú kvalitu vzduchu. Negatívne ióny nasýtené mikróbmi padajú na zem namiesto toho, aby sa dostali do vašich pľúc.
Systém si vyžaduje pripojenie k čerpadlu.

Rebrík

Súčasťou súpravy  je aj rebrík s odnímateľnými schodíkmi, takže budete mať istotu, že sa vaše dieťa nedostane do bazéna bez dozoru.
Bezpečný rebrík je navrhnutý tak, aby bolo možné rýchlo oddeliť jeho prednú časť pomocou schodov, aby sa zabránilo prístupu detí k bazénu v neprítomnosti dospelých.
Rebrík spĺňa najnovšie bezpečnostné normy Európskej únie.

Systém spájania rámu

Jednoduchšia montáž –  klasické kolíky boli nahradené kompozitnými spojkami v tvare T, čo výrazne urýchľuje a uľahčuje montáž. Spojky zaručujú presné prispôsobenie.Prevencia hrdze – Kompozitná spojka v tvare T vytvára vodotesné tesnenie s rúrou, čím zabraňuje vnútornej tvorbe hrdze. Kompozitná T-spojka nepoškodí kovový povlak.Odolnosť – Kompozitné T-spojky sú navrhnuté pre vysokú pevnosť a sú nasýtené UV inhibítorom, aby bola zabezpečená odolnosť proti poveternostným vplyvom a dlhá životnosť.

Materiály

Plášť bazénu je vyrobený z pevného a odolného trojvrstvového PVC a medzi vrstvami je výstuž z nylonovej sieťoviny.Materiál je mimoriadne odolný voči prerazeniu a inému náhodnému poškodeniuVďaka použitiu kovového antikorózneho rámu je bazén stabilný a odolné spojky zaručujú bezpečnosť.

Sada zahŕňa

Bazén Intex 26720Čerpadlo s hadicamiFiltračná vložkaRebrík s odnímateľnými schodíkmiRýchly vypúšťací ventilPodložka pod bazénKryt na bazénNávod na použitiePlážová lopta Intex – zadarmo!Matrac Intex – zadarmo!
Poznámka: grafika lopty a matraca sú zasielané náhodne, výber nie je možný