Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bazén 26724 Prism Frame 457 x 107 cm

Bazén 26724 Prism Frame 457 x 107 cm

Cena: 349.00 EUR

Rodinný bazén Intex v súprave s obojstranným rebríkom a filtračným čerpadlom bude skvelým miestom na relax alebo spoločnú zábavu. Príslušenstvo zahrnuté v súprave – podložka, ochranný kryt a čerpadlo zlepšia každodennú starostlivosť a čistenie bazéna.

Relax v záhrade

Stojanový bazén Intex pre viac osôb predstavuje kombináciu vysokokvalitných materiálov a inovatívnej výrobnej technológie. Jeho pevná štruktúra je založená na pevnej stojanovej konštrukcií. Štruktúru dopĺňa trojvrstvové PVC, tvoriace spodnú stenu a bočné steny. Tento materiál je hrubý, odolný, ale zároveň príjemný na dotyk. Vďaka tomu vám poskytne úplné pohodlie a príjemný relax.

Bazén Intex 26724

Typ: stojanovýRozmery: 457 cm x 107 cmHmotnosť: 65 kgRozmery balenia: dĺžka 68 cm, šírka 40 cm, výška 122 cmNávod na použitieObjem vody: 90%Kapacita: 14614 LČas montáže: 45 minMateriál: trojvrstvové PVCZátky do otvoru pre čerpadloRýchlo vypúšťací ventilČerpadlo s filtračnou vložkouRebrík s odnímateľnými schodíkmiPodložka pod bazénOchranný krytGrátisy

Filtračné čerpadlo Intex

Model: 28638Napätie: 220-240VFrekvencia: 50 HzMax. teplota vody: 35 stupňovPríkon: 45WPrietok: 1 800 gal (3785 l / h)Hadica: 2 kusyKonektory / svorkyKartušová filtrácia

Podložka a ochranný kryt

Oplatí sa dbať o správnu ochranu bazéna. Ochranný kryt bazéna ochráni vodu pred nečistotami (napr. hmyzom, lístím) a zabráni prístupu deťom k bazénu bez vedomia ich rodičov.Univerzálna podložka zase ochráni spodný plášť nádrže, ochráni bazén pred odermi a tiež zníži množstvo kontaminantov vniknutých do vody pri vstupe do bazéna.

Hydro Aeration

Inovatívny systém Hydro Aeration Technology zabezpečí prevzdušňovanie vody a cirkuláciu v celej nádrži. Drobné častice sa počas prevzdušňovania zhromažďujú a usadzujú na dne bazénu, čo uľahčuje filtráciu a odstraňovanie usadenín filtračným systémom. Zlepšená filtrácia a cirkulácia spôsobujú, že voda v bazéne sa čistí od spodu a nielen na povrchu. Zmiešanie vzduchu s vodou spôsobuje prevzdušňovanie a oxidáciu železa a mangánu, čím sa eliminuje znečistenie a farbenie vody. Bolo dokázané, že zvýšené množstvo negatívnych iónov na vodnom povrchu zlepšuje čerstvosť vzduchu okolo bazéna, pretože odstraňujú nečistoty a voľné radikály ovplyvňujúce celkovú kvalitu vzduchu. Negatívne ióny nasýtené mikróbmi padajú na zem namiesto toho, aby sa dostali do vašich pľúc.

Bezpečný rebrík

Súčasťou súpravy s bazénom je aj rebrík s odnímateľnými schodíkmi, takže budete mať istotu, že sa vaše dieťa nedostane bez dozoru do bazéna.Bezpečný rebrík je navrhnutý tak, aby bolo možné rýchlo odpojiť jeho prednú časť pomocou schodíkov, aby sa zabránilo prístupu detí k bazénu v neprítomnosti dospelých.Rebrík spĺňa najnovšie bezpečnostné normy Európskej únie.

Systém spojenia rámu

Jednoduchšia montáž –  klasické kolíky boli nahradené kompozitnými spojkami v tvare T, čo výrazne urýchľuje a uľahčuje montáž. Spojky zaručujú presné prispôsobenie.Prevencia hrdze – Kompozitná spojka v tvare T vytvára vodotesné tesnenie s rúrou, čím zabraňuje vnútornej tvorbe hrdze. Kompozitná T-spojka nepoškodí kovový povlak.Odolnosť – Kompozitné T-spojky sú navrhnuté pre vysokú pevnosť a sú nasýtené UV inhibítorom, aby bola zabezpečená odolnosť proti poveternostným vplyvom a dlhá životnosť.

Materiály

Plášť bazénu je vyrobený z pevného a odolného trojvrstvového PVC a medzi vrstvami je výstuž z nylonovej sieťoviny.Materiál je mimoriadne odolný voči prerazeniu a inému náhodnému poškodeniuVďaka použitiu kovového antikorózneho rámu je bazén stabilný a odolné spojky zaručujú bezpečnosť.

Sada obsahuje:

Stojanový bazén 26724Filtračné čerpadlo s hadicamiFiltračná vložkaRebrík s odnímateľnými schodmiRýchlo vypúšťací ventilNávod na použitieZáruka 2 rokyOchranný kryt a podložkaNafukovacia lopta – 59040 Intex – grátis!Nafukovací matrac Intex 59720 – grátis!Poznámka: Vzor nafukovacej lopty a nafukovacieho matraca je vyberaný a odosielaný náhodne, výber konkrétneho vzoru nie je možný.