Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bazén 26796 Prism Frame 503 x 274 x 122 cm

Bazén 26796 Prism Frame 503 x 274 x 122 cm

Cena: 689.00 EUR

Rada produktov Prism Frame je navrhnutá pre náročných zákazníkov, ktorí oceňujú najlepšiu kvalitu a odolnosť produktu. O pohodlie a bezpečnosť sa postará odolný kovový rám v kombinácii s mimoriadne jednoduchým montážnym systémom. Pre čo najefektívnejšiu filtráciu, hygienu a pohodlie obsahuje súprava špičkové filtračné čerpadlo. Bazény Intex Prism Frame Oval sú prémiové modely, majú osemuholníkový tvar, štruktúra rámu je iná ako v prípade klasických  bazénov, čo uľahčuje ich rozkladanie a poskytuje ďalšie vystuženie. V tejto prémiovej kategórii sú zastúpené najväčšie a najhlbšie modely Intex. Vyrobené z odolného trojvrstvového odolného materiálu poskytujú používateľom viac priestoru na plávanie. Konštrukčné prvky sú vyrobené z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele. Tieto bazény majú mimoriadne jednoduchú montáž, ktorá si nevyžaduje žiadne dodatočné náradia.

Bazén Intex 26796

Bazén značky IntexTyp: rámový bazénModel 26796Hydro Aeration TechnologyMateriál: vysoko kvalitný, trojvrstvový PCVRozmery: 503 x 274 x 122 cmHmotnosť: 113 kgObsah vody: 13365 L,  pri 90% napusteníČas montáže: 60 minKartušová filtrácia s hadicamiGrátis- Nafukovací matrac a loptaRebrík s odnímateľnými schodíkmiOchranná podložka a ochranný krytNávod na použitie

Filtrácia

Kartušová filtrácia Intex – je najefektívnejším riešením z hľadiska udržiavania čistej vody v bazéne a zaistenia jeho najväčšej čistoty Model Intex: 28636Prietok: 1 500 gal. / 5678 litrov / hodinuNapájanie: 220 – 240 VHmotnosť: 7,10 kgPriemer pripojenia: 38 mmTyp filtra: A Intex 29000Pripojovacie hadice + spojky

Kryt a podložka

Nezabúdajme na správnu ochranu bazéna. Pripojený kryt bazéna ochráni vodu pred nečistotami (napr. hmyz, lístie atď.) a zabráni deťom dostať sa do bazéna bez vedomia rodičov.Univerzálna podložka zase ochráni  plášť spodnej časti bazéna a tiež zníži množstvo nečistôt pri vstupe do bazéna.

Rebrík

Súčasťou súpravy  je aj rebrík s odnímateľnými schodíkmi, takže budete mať istotu, že sa vaše dieťa nedostane do bazéna bez dozoru.
Bezpečný rebrík je navrhnutý tak, aby bolo možné rýchlo oddeliť jeho prednú časť pomocou schodov, aby sa zabránilo prístupu detí k bazénu v neprítomnosti dospelých.
Rebrík spĺňa najnovšie bezpečnostné normy Európskej únie.

Filtračný a ionizačný systém

Inovatívny systém Hydro Aeration Technology zabezpečí prevzdušňovanie vody a cirkuláciu v celej nádrži. Drobné častice sa počas prevzdušňovania zhromažďujú a usadzujú na dne bazénu, čo uľahčuje filtráciu a odstraňovanie usadenín filtračným systémom. Zlepšená filtrácia a cirkulácia spôsobujú, že voda v bazéne sa čistí od spodu a nielen na povrchu.
Zmiešanie vzduchu s vodou spôsobuje prevzdušňovanie a oxidáciu železa a mangánu, čím sa eliminuje znečistenie a farbenie vody. Bolo dokázané, že zvýšené množstvo negatívnych iónov na vodnom povrchu zlepšuje čerstvosť vzduchu okolo bazéna, pretože odstraňujú nečistoty a voľné radikály ovplyvňujúce celkovú kvalitu vzduchu. Negatívne ióny nasýtené mikróbmi padajú na zem namiesto toho, aby sa dostali do vašich pľúc.Systém si vyžaduje pripojenie k čerpadlu.

Materiály

Plášť bazéna je vyrobený z pevného a odolného trojvrstvového PVC a medzi vrstvami je nylonová sieťovina.Materiál je extrémne odolný voči prepichnutiu, prerezaniu a inému náhodnému poškodeniuVďaka použitiu kovového, antikorózneho rámu zostáva bazén stabilný a odolné konektory zaručujú bezpečnosť.

Pri nákupe získate:

bazén Intex 26796rýchle doručeniedoklad o nákupe 2 roky zárukynávod na použitie filtračnú pumpu s hadicamiochranný kryt a podložkurebrík s odnímateľnými schodíkmiNafukovací matrac Intex 59720 – darčekNafukovacia lopta Intex 59040 – darčekPozor: vzor matraca a nafukovacej lopty odosielame náhodne. Ich výber nie je možný.