Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Elektromagnetický rotoped HS-005H Host červený

Elektromagnetický rotoped HS-005H Host červený

Cena: 226.00 EUR

Elektromagnetický rotoped HS-005H HOST  je určený na pravidelný tréning v domácej posilňovni. Stacionárny bicykel je ideálnym zariadením pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých používateľov – ergonomický dizajn, spoľahlivý systém záťaže a moderný počítač zaručujú efektívnosť tréningov. Rotoped zahŕňa počítač s bohatou škálou tréningových programov (ako napr.: program WATT, test fyzickej zdatnosti, hodnotenia výkonnosti, meranie tuku FAT%) Vám poskytuje veľkú rozmanitosť, ktorá zabraňuje monotónnosti počas dlhých tréningov. Vďaka dotykovému displeju zobrazujúcemu najdôležitejšie údaje v 11 oknách LCD budete mať tréning vždy plne pod kontrolou. Rotopedy Host sú dostupné v 2 farbách.

Elektromagnetický systém záťaže je zárukou plynulého a tichého chodu prevádzky. Vďaka elektronickej regulácii záťaže nie je potrebné prerušiť rytmus jazdy alebo priebeh tréningu. Nastaviteľné sedadlo a uhol volantu zaručujú, že Váš tréning bude bezpečný a pohodlný, bez ohľadu na Vašu výšku. 

Rotoped je vybavený vyrovnávacími pätkami a  transportnými kolieskami pre jednoduché premiestnenie zariadenia.

Stacionárne bicykle sú ideálnou voľbou pre domáci tréning. 

 

Multifunkčný tréningový počíťač

Zmeňte svoje tréningy na skutočnú výzvu a sledujte efekty! Tréningový počítač zobrazuje rýchlosť, ktorou sa pohybujete, vzdialenosť, ktorú prekonáte, čas tréningu, spálené kalórie a srdcovú frekvenciu. Funkcia Body Fat Vám umožňuje meranie telesného tuku  a funkcia Recovery umožňuje účinnosť organizmu. Zaujímavý je aj program HRC, ktorý je riadený prácou srdca. Záťaž bude počas celého tréningu prispôsobená Vášmu pulzu, aby bola čo najoptimálnejšia.

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude aj naďalej vyzerať ako telocvičňa. Vďaka funkčným prepravným kolieskam zabudovaným do predného stabilizátora môžete svoje zariadenie ľahko presunúť na iné miesto.

Dotykové snímače pulzu

Udržiavanie optimálneho pulzu je mimoriadne dôležitým prvkom efektívneho tréningu. Odmeriate ho veľmi ľahko, umiestnením rúk na riadidlá so zabudovanými snímačmi pulzu. Výsledok sa následne zobrazí na displeji. Či už ide o spaľovanie telesného tuku, zlepšenie kondície alebo zlepšenie vytrvalosti – optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť stanovené ciele.

Nastaviteľné sedadlo

Pohodlie počas tréningu je základom! Vďaka možnosti presného nastavenia sedadla vertikálne, ale aj horizontálne, máte možnosť ľahkého nastavenia podľa svojej výšky a individuálnych preferencií. Ergonomický tvar a gélová výplň sedadla spríjemnia aj dlhé tréningy na rotopede.

Nastavenie volantu

Správne nastavený uhol volantu – prispôsobený vašej výške a štýlu jazdy, urobí tréning ešte pohodlnejším. Navyše poskytne vašim rukám a zápästiam optimálnu polohu, takže im nebude hroziť nepríjemné znecitlivenie pri jazde. Uhol  volantu si jednoducho nastavíte nastavovačom za tréningovým počítačom.

Systém Flywheel

Rotoped Host využíva systém magnetického odporu (Flywheel System) s hmotnosťou 7 kg. Cvičenie na ňom dokonale simuluje jazdu na klasickom bicykli a zvládnete ho bez ohľadu na počasie. Vďaka systému Flywheel je zariadenie veľmi tiché.

Vyrovnávacie nožičky

Možnosť presného vyrovnania stroja pomocou nožičiek umiestnených v zadnom stabilizátore umožňuje eliminovať prípadný problém nerovností terénu. Vďaka tomu si môžete byť istí, že stroj je v stabilnej polohe a váš tréning bude pohodlný a bezpečný.

Pedále

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná! Keď trénujete na tomto zariadení, nemusíte sa báť, že by vám nohy skĺzli z pedálov. Pedále sú podšité protišmykovým materiálom a vybavené uzamykacími pásikmi – bez ohľadu na intenzitu cvičenia budú vaše nohy neustále na svojom mieste.

TECHNICKÉ ÚDAJE: 

Hmotnosť stroja 22,5 kg
Záruka 24 mesiacov
LCD počítač
Meranie pulzu
Tréningové programy: 13
Hmotnosť záťažového kolesa: 7 kg
Transportné kolieska
Vyrovnávacie pätky 
Typ napájacieho zdroja: AC / DC
Nastavenie sedadla vertikálne: 9 stupňov
Nastavenie sedadla horizontálne: v rozsahu 6,5 cm
Výška sedadla od pedálov: max. 85 cm / min 61 cm
Rozmery sedadla: 27,5 cm x 25 cm
Nastaviteľný uhol riadidiel
N…