Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Eliptický trenažér HS-100C Galaxy šedý + podložka

Eliptický trenažér HS-100C Galaxy šedý + podložka

Cena: 829.00 EUR

Eliptický trenažér HS-100C Galaxy s tlmiacou podložkou,  je moderné zariadenie pre intenzívne domáce tréningy. Umožňuje vám tvarovať takmer všetky svalové skupiny a spaľovať prebytočný telesný tuk. Vďaka použitiu systému magnetického odporu a dvojitých koľajníc, po ktorých sa pohybujú nožné plošiny, poskytuje tento model najvyšší komfort pri cvičení. Poloha počas tréningu je prirodzená, pretože plošiny sú od seba vzdialené iba 12 cm. Trenažér zahŕňa počítač s Bluetooth 4.0, ktorý umožňuje rôzne interaktívne tréningy. Orbitrek má nosnosť 150 kg.

Eliptické trenažéry sú ideálnou voľbou pre domáce tréningy.

Multifunkčný tréningový počíťač

Počítač ponúka 12 preddefinovaných tréningových programov, manuálny program, 4 programy HRC, riadené srdcom a program WATT. Okrem toho vďaka funkciám Recovery a Body Fat skontrolujete efektivitu svojho tela a zmeriate hladinu telesného tuku. Vstavaná stojan na tablet, vstup USB  a pripojenie Bluetooth 4.0 vám umožňujú pri cvičení na tomto modeli pohodlne používať vaše mobilné zariadenie a špecializovanú tréningovú aplikáciu iConsole +. Počítač vám navyše umožňuje merať pulz – pomocou bezdrôtového telemetrického pásu HS-P095PR kompatibilného so zariadením (pás nie je súčasťou balenia, môžete si ho kúpiť samostatne). 

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Transportné kolieska zaisťujú úplnú mobilitu tohto zariadenia. Vďaka transportným kolieskam môžete svoje zariadenie bez problémov posunúť na iné miesto.

Protišmykové nášľapy

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná, a preto je trenažér Galaxy vybavený širokými protišmykovými nášlapmi pre chodidlá. Vďaka nim si môžete byť istí, že Vaše nohy sa nebudú pohybovať, čo Vám umožní koncentrovať sa  na tréningu. 

Držiak na fľašu

Vieme, aké dôležité je pohodlie počas cvičenia. Preto je eliptický trenažér Galaxy vybavený držiakom na fľašu umiestneným pod tréningovým počítačom. Nemusíte prerušovať tréning, aby ste sa mohli napiť – odteraz môžete mať fľašu s vodou na dosah ruky.

Systém dvojitých koľajníc

Eliptický trenažér Galaxy je vybavený predným pohonom. Systém dvojitých valcov a koľajníc je zárukou najvyššieho komfortu pri cvičení.

Meranie pulzu

Počítač umožňuje aj meranie tepovej frekvencie pomocou bezdrôtového telemetrického pásu HS-P095PR kompatibilného so zariadením (pás nie je súčasťou, možno ho dokúpiť samostatne). Výsledok merania sa zobrazí na displeji.

Dotykové snímače pulzu

Skontrolujte svoj pulz pomocou citlivých dotykových snímačov umiestnených v držiakoch pod tréningovým počítačom. Stačí položiť ruky na snímače pulzu a na displeji sa zobrazí výsledok merania. Či už ide o spaľovanie tuku alebo posilnenie vytrvalosti – optimálny pulz vám vždy pomôže efektívnejšie dosiahnuť vaše ciele.

Tlmiaca podložka

V súprave s eliptickým trenažérom HS-100C Galaxy získate ochrannú podložku HS-0160EM, ktorá je vhodná pre nasledujúce zariadenia:  rotopedy, eliptické trenažéry, bežecké pásy alebo posilňovacie lavice, ale aj ako vrstva absorbujúca vibrácie a poskytujúca zvukovú izoláciu počas cvičení. Okrem toho je aj zárukou stability počas tréningu u a chráni podlahu pred poškriabaním a nečistotami. Po ukončení tréningu je možné podložku ľahko zvinúť a odložiť spolu so zariadením.
Technické údaje:
Dĺžka: 160 cm / šírka: 68 cm / hrúbka: 0,3 cm

Vstup USB

Pri cvičení na eliptickom trenažéri sa nemusíte báť, že sa vám počas tréningu vybije smartfón alebo tablet. Vďaka USB vstupu umiestnenému na zadnej strane tréningového počítača môžete svoje mobilné zariadenie kedykoľvek nabíjať bez prerušenia obľúbenej série alebo počúvania hudby.

Systém záťaže

Magnetický odporový systém s hmotnosťou 24 kg zaručuje, že tréning na tomto stroji nebude preťažovať kolená. Chod eliptického trenažéra je plynulý a tichý. Cvičiť môžete voľne aj v noci bez strachu, že zobudíte ostatných členov domácnosti.

Parametre počítača:

Funkcie zobr…