Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Magnetický rotoped HS-015H Vox červený

Magnetický rotoped HS-015H Vox červený

Cena: 119.00 EUR

Magnetický rotoped HS-015H Vox značky Hop-Sport je zariadenie určené pre domáce cvičenie. Pomôže vám to zlepšiť váš celkový stav, posilniť svaly a spáliť nadbytočné kalórie. Rotoped je vybavený magnetickým odporovým systémom s hmotnosťou 5 kg, tréningovým počítačom so stojanom na tablet alebo smartfón a dotykovými snímačmi pulzu. Komfort používania zvyšuje volant potiahnutý protišmykovým materiálom a pohodlné sedadlo s nastaviteľnou výškou. Pedále s bezpečnostnými pásmi, stabilizačné kryty a spevnená oceľová konštrukcia zaručujú bezpečnosť pri každom tréningu. Moderný dizajn je zárukou toho, že tento stacionárny bicykel sa bude hodiť do každého fitness kútika alebo do domácej posilňovne.

Stacionárne bicykle sú ideálnou voľbou pre domáci tréning. Rotopedy Vox sú navyše dostupné vo viacerých farebných kombináciách.

Tréningový počíťač

Zmeňte svoje tréningy na skutočnú výzvu a sledujte jej efekty! Tréningový počítač zobrazuje rýchlosť, vzdialenosť (aktuálnu a celkovú), čas tréningu, spálené kalórie a pulz (aby ste mohli zmerať pulz počas tréningu, stačí položiť ruky na dotykové senzory umiestnené na rukovätiach). Vďaka funkcii SCAN sa parametre zobrazujú cyklicky – bez toho, aby ste museli zastaviť, máte úplnú kontrolu nad svojím tréningom. Vstavaný stojan na tablet alebo mobilné zariadenie navyše umožňuje sledovať film alebo počúvať obľúbenú hudbu v priebehu cvičenia.

Nastavenie záťaže

Trénujte tak, ako to máte radi! Zariadenie Vox ponúka 8 stupňov záťaže a vďaka plynulému nastaveniu záťaže pomocou otočného gombíka, ktorý máte počas tréningu vždy na dosah ruky, môžete ľahko upraviť úroveň obtiažnosti podľa Vašich individuálnych preferencií. 

Dotykové snímače pulzu

Skontrolujte svoj pulz počas tréningu! Udržiavanie optimálneho pulzu je mimoriadne dôležitým prvkom efektívneho tréningu. Odmeriate ho veľmi ľahko, umiestnením rúk na rukoväte so snímačmi pulzu. Či už ide o spaľovanie telesného tuku, zlepšenie kondície alebo zlepšenie vytrvalosti – optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť stanovené ciele.

Kompatné rozmery

Chcete zapracovať na svojej forme a postave, ale nemáte dostatok miesta na väčšie fitness vybavenie? S Vox nie je problém! Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa zmestí aj do malého priestoru, čo vám poskytne možnosť efektívneho domáceho tréningu.

Pedále s blokovacími popruhmi

Bezpečnosť počas tréningu je základom! Preto sa pri zariadení Vox nemusíte báť, že by vám nohy skĺzli z pedálov. Zaisťovacie popruhy ich vždy udržia na mieste.

Vyrovnávacie nožičky

Možnosť presného vyrovnania stroja pomocou nožičiek umiestnených v zadnom stabilizátore umožňuje odstrániť možný problém nerovného povrchu podlahy. Vďaka tomu si môžete byť istí, že je stroj stabilný a váš tréning bude pohodlný a bezpečný.

Transportné kolieska

Po skončení tréningu sa nemusíte báť, že by vaša obývačka stále pripomínala telocvičňu. Vďaka funkčným transportným kolieskam zabudovaným v prednom stabilizátore môžete rotoped ľahko premiestniť na iné miesto.

Nastavenie sedadla

Vertikálne nastavenie výšky sedadla vám umožní vybrať si najoptimálnejšiu polohu pre pedálovanie. Pohodlné, mäkké sedadlo vám umožní vychutnať si pohodlie aj počas dlhšieho tréningu.

Technické údaje:

model: HS-015H Vox
systém odporu: magnetický
nastavenie odporu: 8 stupňov
hmotnosť záťažového kolesa: 5 kg
displej: čas, vzdialenosť, spálené kalórie, rýchlosť, meranie pulzu, SCAN, ODO.
meranie pulzU: dotykové senzory
nastavenie sedadla: vertikálne
vzdialenosť sedadla od pedálov (v najnižšej polohe): 54-75 cm (min./max.)
vzdialenosť sedadla od pedálov (v najvyššej polohe): 26-46 cm (min./max.)
pedále s bezpečnostnými remienkami: 7 cm x 9 cm
rozmery sedadla: 26 cm x 24,5 cm
stojan na mobilné zariadenie
 

Rozmery a hmotnosť:

dĺžka: 83 cm, šírka: 44 cm, výška: 111 cm
hmotnosť zariadenia: 16 kg
nosnosť: 120 kg