Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Lavička na cvičenie HS-1035

Lavička na cvičenie HS-1035

Cena: 99.00 EUR

Multifunkčná tréningová lavica HS-1035 značky Hop-Sport je zariadenie, ktoré nájde uplatnenie v každej domácej posilňovni. Je navyše vybavená blokádou na nohy a expandérmi, ktoré je možné namontovať na obe strany základne. Konštrukcia tejto tréningovej lavice Vám umožňuje vykonávať mnoho rôznych cvikov. Zmena nastavení jednotlivých prvkov je jednoduchá a intuitívna. Veľkou výhodou je to, že lavica HS-1035 nezaberá veľa miesta, čo ju v kombinácii so svojou univerzálnosťou robí takmer dokonalým tréningovým zariadením.

Odolná konštrukcia

Lavica HS-1035 sa vyznačuje odolnou štruktúrou. Silné oceľové profily s hrúbkou 5 cm a hrubé plechy spájajúce jednotlivé prvky lavice Hop-Sport zaručujú, že vybavenie je stabilné a tréning bezpečný. Sedadlo a operadlo sú vyrobené z hustej peny a potiahnuté odolným čalúnením z PVC, materiálu odolného proti oderu. Používanie lavice je veľmi pohodlné a materiály zaisťujú jej dlhú životnosť.

Posilňovač nôh

Na svaly nôh často zabúdajú aj pokročilí cvičenci, aj napriek tomu, že sa jedná o najväčšie svaly tela. Lavica 1035 zahŕňa posilňovač nôh, tzv leg press, ktorý je efektívnym nástrojom na precvičenie dolných svalových skupín.

Modlitebník

Modlitebník sa používa predovšetkým na precvičenie svalov ramien v izolovanej polohe. Mierne sklonená poloha na modlitebníku vám umožňuje uľaviť chrbtu a podpora  prispieva k plnému rozsahu pohybov. Modlitebník v modeli 1035 je vybavený 2-stupňovým nastavením výšky.

Nastavenie operadla

Výhodou tohto modelu je 6-stupňové nastavenie uhla operadla – je možné ho nastaviť „do roviny“ , ale aj do negatívneho uhla . Vďaka tomu máte možnosť precvičiť rôzne svalové skupiny.

Ochranné gripy

Na zakrytie nožnej blokády boli použité kvalitné, penové gripy. Chránia citlivé miesta pri silových cvičeniach. Ochranné penové gripy majú pórovitú štruktúru, sú rýchloschnúce a poskytujú stabilitu a pohodlie počas tréningu.

Expandéry

Lavica 1035HB je dodávaná s expandérmi. Môžu byť pripevnené pomocou karabín z prednej alebo zadnej strany lavice. Cvičte s expandérmi v rôznych polohách: sedte na lavici v prednej časti,  ležte na chrbte alebo ležte na bruchu. V každej zo spomínaných polôh  precvičujete rôzne svalové skupiny. Cvičenie s expandérmi môže slúžiť ako rozcvička pred samotným tréningom s použitím činiek .

Technické údaje:

hmotnosť: 12,3 kgmaximálna nosnosť: 220 kgfarba čalúnenia: čierna a červenáhrúbka sedadla a operadla: 4,5 cmmaximálna výška lavice: 104 cmdĺžka lavice: 152 cmšírka lavice: 52,5 cmnastavenie modlitebníka: áno, 80 a 84 cm nastavenie uhla operadla: áno, 6 stupňovuhly nastavenia operadla: -20, 0, 15, 30, 45, 60.rozmery sedadla: 30 x 30 cmrozmery operadla: 30 x 75 cmrozmery modlitebníka: 30 x 15 cmkonštrukčné profily: 5 cm x 5 cmpovrchová úprava: čierna, práškovo lakovaná