Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Lavička na cvičenie HS-1055 PRO

Lavička na cvičenie HS-1055 PRO

Cena: 129.00 EUR

Posilňovacia lavica HS-1055 PRO v osvieženom dizajne je určená na tréning s  činkami. Širokú škálu možností lavice dopĺňa posilňovač nôh. Lavica umožňuje precvičiť svaly hrudníka, ramien, tricepsov, predlaktí a nôh. Lavica sa vyznačuje solídnym spracovaním. Silné oceľové profily zaisťujú bezpečnosť pri cvičení a vďaka práškovému lakovaniu si konštrukcia zachová svoj estetický vzhľad počas mnohých rokov používania. Model HS-1055 PRO je vybavený nastaviteľným modlitebníkom, operadlom a motýlikom.

Odolná konštrukcia

Operadlo a sedadlo lavice sú vyrobené z niekoľkých vrstiev: doska zaisťujúca stabilitu konštrukcie, hrubá pena zaisťujúca pohodlie pri cvičení a odolné čalúnenie s efektom prírodnej kože. Celok je založený na pevnej a odolnej konštrukcií. Vystužené oceľové profily a hrubé plechy spájajúce jednotlivé prvky lavice zaisťujú stabilitu a trvanlivosť vybavenia, ako aj bezpečnosť počas tréningu. Čalúnenie je vyrobené z vysoko kvalitného PVC a vyplnené polyuretánovou penou – tieto materiály sú ideálne na dlhé a intenzívne cvičenie. Všetky prvky lavice sú odolné a zaručujú, že zariadenie bude slúžiť mnoho rokov.

Ochranné gripy

Blokáda nôh a rukoväte motýlika sú pokryté hrubými a odolnými, penovými gripmy. Je to vynikajúca ochrana citlivých miest pri silových cvičeniach. Materiál má pórovitú štruktúru, je rýchloschnúci a poskytuje stabilitu a pohodlie počas tréningu.

Posilňovač nôh

Lavica HS-1055 PRO je vybavená leg pressom (posilňovačom nôh), jedným z najlepších zariadení na rozvoj stehenných svalov. Posilňovač nôh umožňuje samostatné precvičenie svalov nôh – najväčších svalov ľudského tela! Zanedbanie tejto časti svalov v silovom tréningu je veľmi častou chybou. Posilňovač nôh bude dobrou motiváciou aj  pre takýto tréning.

Rukoväte motýlika

Lavica HS-1055 PRO je vybavená špeciálnym mechanizmom, tzv. motýlikom (rukoväte po oboch stranách lavice). Vzdialenosť medzi rukoväťami je nastaviteľná v 3-stupňoch. Tieto rukoväte sa používajú na cvičenie – rozpažky. Je to jeden z najefektívnejších cvikov na svaly hrudníka.

Viacstupňové nastavenie operadla

Konštrukcia a možnosť nastavenia jednotlivých prvkov lavice HS-1055 PRO zaručuje maximálne pohodlie a presné prispôsobenie výške a typu cvikov. Vďaka tomu sa budete cítiť aj doma ako v profesionálnej posilňovni. Uhol operadla je možné nastaviť v 4 úrovniach – od 0 do 90 stupňov, je možné ho rozložiť „rovno“.

Modlitebník

Modlitebník sa používa predovšetkým na precvičenie svalov ramien. Mierne naklonená poloha modlitebníka vám umožňuje uvoľniť chrbát, zatiaľ čo podpora ramien pomáha pri pohyboch v plnom rozsahu. Modlitebník v modeli HS-1055 PRO je výškovo nastaviteľný od 84,5 do 91 cm od zeme.

Kryty na vidliciach stojanov

Gumené kryty umiestnené na vidliciach stojanov chránia odloženú tyč a zároveň potláčajú zvuk, vďaka čomu je tréning bezpečný a tichý.

Možnosť zloženia

Prajete si presunúť alebo skryť tréningovú lavicu? Lavica HS-1055  PRO sa dá sklopiť do zvislej polohy. Stačí uvoľniť gombík (nachádza sa na ľahko prístupnom mieste pod operadlom), vytiahnuť závlačku a lavicu zdvihnúť nahor. Vďaka tomu bude lavica zaberať omnoho menej miesta.

Technické údaje:

Rozmery profilu: 38 mm x 38 mmRozmery zloženej lavice: 73 cm x 103,5 cm x 166 cm / dĺžka x šírka x výška /Hmotnosť: 20 kg Rozmery modlitebníka: 46 cm x 27 cmSvorky na kotúče: 3 ksRozmery rozloženej lavice: 152 cm x 126 cm x 110 cm / dĺžka x šírka x výška /Nosnoť závaží na stojanoch: 140 kgRozmery operadla: 80 cm x 28 cmUrčenie: na domáce použitieNastavenie uhla operadla: 3-stupňovéNávod na použitie: ánoVýškové nastavenie stojanov (min/max.): NieNosnoť závaží posilňovača  nôh: 40 kgModel: HS-1055 PRO s modlitebníkomMax. hmotnosť používateľa: do 120 kgRozmery sedadla: 28,5 cm x 28,5 cmVzdialenosť stojanov:  59,5 cmProducent: Hop-SportZáruka: 24 mesiacov