Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Lavička na cvičenie HS-2010SM

Lavička na cvičenie HS-2010SM

Cena: 85.00 EUR

Tréningová lavica HS-2010 SM je zariadenie, na ktorom môžete vykonávať 3 druhy cvikov („sissy“ drepy, brušáky a kliky) a postaráte sa o všetky najdôležitejšie svaly. Vďaka nastaveniu výšky je možné zariadenie prispôsobiť výške cvičenca. Zariadenie bolo vyrobené z najlepších materiálov a s dôrazom na všetky detaily, vďaka čomu je tréning bezpečný a pohodlný.

Montáž lavice je veľmi jednoduchá – sada obsahuje všetky potrebné časti a podrobný návod s ilustráciami.

Druhy cvikov

Lavica HS-2010 SM je kompaktné zariadenie, na ktorom môžete vykonávať tri rôzne cviky: sissy drepy, brušáky a kliky. Konštrukcia lavice zaisťuje správny výkon týchto cvikov, vďaka čomu máte zaručenú najvyššiu efektivitu tréningu. Drepy Sissy sú určené na precvičenie dolných štvorhlavých svalov, ako aj lýtok, zadku a zadnej časti stehien. Tento druh drepov rozvíja aj rovnováhu. Vďaka nožnej blokáde budete správne vykonávať bežné a obrátené kľuky. Vďaka rukovätiam môžete vykonávať bežné a obrátené kliky bez obáv z namáhania alebo poranenia zápästia.

Nastavenie

Lavica má nastaviteľnú blokádu – vďaka tomu je možné zariadenie nastaviť podľa výšky a individuálnych preferencií používateľa. Vhodné nastavenie výšky v lavici je veľmi dôležité pre správne precvičenie cvikov a zároveň chráni pred úrazmi.

Odolná konštrukcia

Lavica sa vyznačuje silnou a stabilnou štruktúrou. Rám je vyrobený z oceľových profilov. Blokády nôh a lýtok sú pokryté mäkkým, penovým materiálom. Profily lavice sú práškovo lakované v saténovo čiernej farbe. 4 prísavky, ktoré sú  umiestnené na spodnej strane poskytujú prispôsobenie k podlahe a stabilitu pri cvičení.

Protišmykový povrch

Sissy drepy si vyžadujú rovnováhu a celkovo dobrú kondíciu. Lavica HS-2010 má  protišmykové podložky na nohy, vďaka ktorým bude cvičenie bezpečné.

Technické údaje: 

Výrobca: Hop-Sport
Návod na použitie
Záruka: 24 mesiacov
Rozmery balíka: 102 x 53 x 20,5 cm
Maximálna hmotnosť používateľa: 120 kg
Nastavenie nožnej blokády: 4 úrovne, x cm
Nastavenie lýtkovej zámky: 7 úrovní, x cm
Rozmery základne: 93×50 cm
Rozmery podpery: 40 x 20 cm