Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Lavička na cvičenie HS-1095

Lavička na cvičenie HS-1095

Cena: 236.00 EUR

Tréningová lavica HS-1095 značky Hop-Sport so stojanmi je určená na komplexný silový tréning v domácom prostredí. Masívna oceľová konštrukcia zaisťuje pohodlie a bezpečnosť. V modeli 1095 je možné upraviť jednotlivé časti lavice – operadlo, sedadlo, posilňovač nôh a modlitebník. To vám umožňuje vykonávať rôzne cviky a prispôsobiť vybavenie podľa individuálnych potrieb. Operadlo je možné nastaviť rovno, ale aj do negatívneho sklonu. Vďaka nastaviteľnému sedadlu sú cviky na lavici bezpečné. Lavica bude stabilná aj pri veľmi intenzívnom a energickom tréningu.

Lavica HS-1095 ponúka širokú škálu tréningových možností – môžete na nej cvičiť s činkami, precvičiť biceps a brušné svaly a tiež pracovať na svaloch nôh.

Súčasťou produktu sú univerzálne neoprénové rukavice – chránia vaše ruky pred odieraním a pľuzgiermi.

Odolná konštrukcia

Tréningová lavica HS-1095 sa vyznačuje silnou a stabilnou štruktúrou. Všetky prvky lavice sú odolné a zaručujú, že zariadenie vám bude slúžiť mnoho rokov. Operadlo a sedadlo lavice sú vyrobené z niekoľkých vrstiev: drevená doska, hrubá a mäkká pena a odolné čalúnenie s efektom  kože. Vystužené oceľové profily a hrubé plechy, ktoré spájajúce jednotlivé prvky lavice zaisťujú odolnosť zariadenia a bezpečnosť počas tréningu. Profily sú práškovo lakované v saténovo čiernej farbe. Čalúnenie je vyrobené z vysoko kvalitného PVC a vyplnené polyuretánovou penou – tieto materiály sú ideálne na dlhé a intenzívne tréningy.

Ochranné gripy

Na zakrytie nožnej blokády boli použité kvalitné, penové gripy. Chránia citlivé miesta pri silových cvičeniach. Ochranné penové gripy majú pórovitú štruktúru, sú rýchloschnúce a poskytujú stabilitu a pohodlie počas tréningu.

Posilňovač nôh

Tréningová lavica HS-1095 má páku, tzv leg press, ktorý je efektívnym zariadením na precvičenie dolných svalov. Vďaka nej je ľahšie motivovať sa k cvičeniu. Zahŕňa možnosť nastavenia vzdialenosti. V prednej časti sa nachádza tŕň (tyč) – slúži na ďalšie kotúče s priemerom 25 a 30 mm alebo na olympijské kotúče.

Nastavenie

Výhodou tohto modelu je možnosť viacstupňového nastavenia operadla a sedadla. Uhol sklonu operadla je nastaviteľný v piatich úrovniach – dá sa sklopiť rovno a má tiež negatívny sklon. Posilňovaním v negatívnom sklone lavice sa zapájajú do práce dolné prsné svaly a ramenné svaly. Trojstupňové nastavenie sedadla umožňuje nastaviť lavicu podľa individuálnych potrieb, poskytuje stabilitu a bezpečnosť pri cvičeniach s vysokým zaťažením. Nastavenie sedadla je istené otočným gombíkom, takže si môžete byť istí, že sedadlo počas cvičenia nezmení svoju polohu.

Stojany

Výškové nastavenie stojanov umožňuje prispôsobiť tréningovú lavicu HS-1095 k svojim individuálnym potrebám. Výšku stojanov je možné nastaviť každých 5 cm. Konce stojanov absorbujú a znižujú hluk.

Nastaviteľný modlitebník

Modlitebník sa primárne používa na precvičenie  svalov bicepsu v izolovanej polohe. Mierne sklonená poloha na modlitebníku vám poskytuje maximálny rozsah pohybov počas posilňovania. Modlitebník v modeli 1095 je výškovo nastaviteľný.

Stabilita

Vyrovnávacie nožičky sú pripevnené k základni tréningovej lavice. Stačí ich správne dotiahnuť tak, aby bola lavica stabilná bez ohľadu na podlahu a aby bol váš tréning pohodlný a bezpečný. Vyrovnanie lavice je veľmi rýchle a jednoduché.

Technické údaje:

Výrobca: Hop SportZáručná doba: 24 mesiacovÚčel: na domáce použitie (samostatná montáž)Návod na použitie: ánoRozmery krabíc 1/2 (D x Š x V): 128 x 37 x 30 cmRozmery krabíc 2/2 (D x Š x V): 128 x 20 x 16 cmMaximálne rozmery (D x Š x V): 183 x 107 x 126 cmHmotnosť: 37 kgMaximálna hmotnosť používateľa: 120 kgProfil hlavného rámu: 50 x 50 mmVýška sedadla: 52 cmRozmery operadla: 74 x 33 cmRozmery sedadla: 36 x 33 cmRozmery modlitebníka: 42 x 30 cmHrúbka čalúnených prvkov: 6 cm5-stupňové nastavenie uhla operadla (vrátane negatívneho uhla)3-stupňové nastavenie uhla sedadla4-stupňové výškové nastavenie modlitebníka (v rozsahu od 84 do 97 cm)2-stupňové nastavenie leg pressuIntegrované stojany – nastavenie výšky: 18 stupňov, každých 5 cm (v rozmedzí 37 – 122 cm)Leg press s uzáverom pre olympijské kotúče  a svorkami na…