Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Lavička na cvičenie HS-1065HB PRO

Lavička na cvičenie HS-1065HB PRO

Cena: 111.20 EUR

Tréningová lavica HS-1065HB PRO s modlitebníkom je funkčným a obľúbeným zariadením značky Hop-Sport. Tento model umožňuje komplexný domáci tréning a efektívne tvarovanie svalov.

Odolná konštrukcia

Nový model lavice 1065 sa vyznačuje silnou a stabilnou konštrukciou. Všetky prvky lavice sú odolné a zaručujú, že zariadenie bude slúžiť mnoho rokov. Operadlo a sedadlo lavice sú vyrobené z niekoľkých vrstiev: doska zaisťujúca stabilitu konštrukcie, hrubá pena zaisťujúca pohodlie pri cvičení a odolné čalúnenie s efektom prírodnej kože. Celok je založený na pevnej a odolnej konštrukcií. Vystužené oceľové profily a hrubé plechy spájajúce jednotlivé prvky lavice zaisťujú stabilitu a trvanlivosť vybavenia, ako aj bezpečnosť počas tréningu. Čalúnenie je vyrobené z vysoko kvalitného PVC a vyplnené polyuretánovou penou – tieto materiály sú ideálne na dlhé a intenzívne cvičenie. 

Ochranné gripy

Blokáda nôh a rukoväte motýlika sú pokryté hrubými a odolnými, penovými gripmy. Je to vynikajúca ochrana citlivých miest pri silových cvičeniach. Materiál má pórovitú štruktúru, je rýchloschnúci a poskytuje stabilitu a pohodlie počas tréningu.

Rukoväte motýlika

Lavica HS-1065 PRO je vybavená špeciálnym mechanizmom, tzv. motýlikom (rukoväte po oboch stranách lavice). Vzdialenosť medzi rukoväťami je nastaviteľná v 3-stupňoch. Tieto rukoväte sa používajú na cvičenie – rozpažky. Je to jeden z najefektívnejších cvikov na svaly hrudníka.

Posilňovač nôh

Lavica HS-1065 PRO je vybavená leg pressom (posilňovačom nôh), jedným z najlepších zariadení na rozvoj stehenných svalov. Posilňovač nôh umožňuje samostatné precvičenie svalov nôh – najväčších svalov ľudského tela! Zanedbanie tejto časti svalov v silovom tréningu je veľmi častou chybou. Posilňovač nôh bude dobrou motiváciou aj  pre takýto tréning.

Nastavenie operadla

Konštrukcia a možnosť nastavenia jednotlivých prvkov lavice HS-1065 PRO zaručuje maximálne pohodlie a presné prispôsobenie výške a typu cvikov. Vďaka tomu sa budete cítiť aj doma ako v profesionálnej posilňovni. Uhol operadla je možné nastaviť v 6 úrovniach.

Stojany

Výškové nastavenie stojanov umožňuje dokonalé prispôsobenie lavice 1065 PRO individuálnym potrebám. Rozsah nastavenia je 104-115,5 cm. Stojany sú vybavené blokom na činky, ktorý zvyšuje bezpečnosť počas tréningu, ako aj rukoväťami pre francúzske tlaky. Gumené konce stojanov  potláčajú hluk.

Modlitebník

Modlitebník sa používa predovšetkým na precvičenie svalov ramien. Mierne naklonená poloha modlitebníka vám umožňuje uvoľniť chrbát, zatiaľ čo podpora ramien pomáha pri pohyboch v plnom rozsahu. Modlitebník v modeli HS-1065 PRO je výškovo nastaviteľný od 85 do 91 cm od zeme.

Možnosť zloženia

Prajete si presunúť alebo skryť tréningovú lavicu? Lavica HS-1065  PRO sa dá sklopiť do zvislej polohy. Stačí uvoľniť gombík (nachádza sa na ľahko prístupnom mieste pod operadlom), vytiahnuť závlačku a lavicu zdvihnúť nahor. Vďaka tomu bude lavica zaberať omnoho menej miesta.

Technické údaje:

Výrobca: Hop SportZáručná doba: 24 mesiacovÚčel: na domáce použitieNávod na použitie: ánoRozmery zloženej lavice: 73 cm x 115 cm x 171 cm / D x Š x V /Maximálne rozmery rozloženej lavice: 173 cm x 138 cm x 124 cm / D x Š x V /Rozmery sedadla: 30 cm x 28 cmRozmery operadla: 80 cm x 28 cmHrúbka čalúnenia: 4,5 cmVzdialenosť medzi stojanmi: vnútorná 58 cm, vonkajšia 65 cmNastaviteľné stojany (max / min výška): áno, 5 úrovní / 104-115,5cm /Rozmery modlitebníka: 45 cm x 28 cmUpínacie svorky: áno, 3 kusyNastavenie uhla operadla: áno, 6 úrovní (uhol sklonu: -15, 0, 8, 16, 25, 34).Konštrukčné profily: 38 cm x 38 cmMax. zaťaženie lavice: 250 kgPrípustné zaťaženie stojanov: 120 kgHmotnosť lavice: 22 kg