Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Lavička na cvičenie HS-1030

Lavička na cvičenie HS-1030

Cena: 86.00 EUR

Multifunkčná tréningová lavica HS-1030 značky Hop-Sport je zariadenie, ktoré nájde uplatnenie v každej domácej posilňovni. Je navyše vybavená blokádou na nohy a expandérmi, ktoré je možné namontovať na obe strany základne. Konštrukcia tejto tréningovej lavice Vám umožňuje vykonávať mnoho rôznych cvikov. Zmena nastavení jednotlivých prvkov je jednoduchá a intuitívna. Veľkou výhodou je to, že lavica HS-1030 nezaberá veľa miesta, čo ju v kombinácii so svojou univerzálnosťou robí takmer dokonalým tréningovým zariadením.

 

 

Odolná konštrukcia

Tréningová lavica HS-1030HB sa vyznačuje silnou a stabilnou štruktúrou. Všetky prvky lavice sú odolné a zaručujú, že zariadenie vám bude slúžiť mnoho rokov. Operadlo a sedadlo lavice sú vyrobené z niekoľkých vrstiev: drevená doska, hrubá a mäkká pena a odolné čalúnenie s efektom  kože. Vystužené oceľové profily a hrubé plechy, ktoré spájajúce jednotlivé prvky lavice zaisťujú odolnosť zariadenia a bezpečnosť počas tréningu. 

Viacúrovňové nastavenie

Konštrukcia a možnosť nastavenia jednotlivých prvkov lavice HS-1030HB zaručujú maximálne pohodlie a presné prispôsobenie zariadenia podľa výšky a druhu cviku. Vďaka tomu sa aj doma budete cítiť ako  v profesionálnej posilňovni. Uhol operadla je možné nastaviť v  6 úrovniach (vrátane  zápornej polohy). Uhol operadla je možné nastaviť od -33 do 88 stupňov.  Vďaka tomu sa budete cítiť aj doma ako v profesionálnej posilňovni.

Blokáda nôh

Lavica 1030 je vybavená blokádou nôh. Horná časť slúži na blokovanie stehien,  výšku môžete nastaviť v dvoch úrovniach. Spodnú časť, ktorá slúži na blokovanie chodidiel, je možné nastaviť v štyroch krokoch. Blokáda je veľmi dôležitým prvkom tréningovej lavice, zaisťuje bezpečnú a stabilnú polohu počas tréningu a podporu pri cvičeniach na naklonenej lavici. Je to užitočné aj pri cvičení brušákov. Viacstupňová regulácia umožňuje tréning ľudí rôznej výšky.

Expandéry

Lavica 1030HB je dodávaná s expandérmi. Môžu byť pripevnené pomocou karabín z prednej alebo zadnej strany lavice. Cvičte s expandérmi v rôznych polohách: sedte na lavici v prednej časti,  ležte na chrbte alebo ležte na bruchu. V každej zo spomínaných polôh  precvičujete rôzne svalové skupiny. Cvičenie s expandérmi môže slúžiť ako rozcvička pred samotným tréningom s použitím činiek .

Ochranné gripy

Na zakrytie nožnej blokády boli použité kvalitné, penové gripy. Chránia citlivé miesta pri silových cvičeniach. Ochranné penové gripy majú pórovitú štruktúru, sú rýchloschnúce a poskytujú stabilitu a pohodlie počas tréningu.

Technické údaje:

hmotnosť: 10,5 kgmax. hmotnosť používateľa: do 120 kgmax. zaťaženie na lavici: do 250 kgfarba čalúnenia: čierna a červenádĺžka lavice: 106 cmšírka: 70 cmvýška sedadla od podlahy: 46 cmvýška v najvyššej polohe operadla: 122 cmrozmery sedadla: 31 cm x 25 cmrozmery operadla: 76 cm x 25 cmkonštrukčné profily: 45 mm x 45 mmpovrchová úprava: čierna, práškovo lakovaná
Obsah súpravy:
Lavica HS-1030Návod na použitieDoklad o nákupe Záruka 24 mesiacov