Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Tréningová lavica HS-2030HB

Tréningová lavica HS-2030HB

Cena: 74.00 EUR

Tréningová lavica 2030BH značky Hop-Sport je univerzálna a funkčná, samostatne stojaca lavica. Lavica je vybavená nastavením operadla a sedadla, blokádou nôh a umožňuje komplexný tréning mnohých svalových skupín. Expandéry, ktoré sú pripevnené k lavici zatraktívňujú tréning. Ďalšou výhodou tohto modelu je možnosť po zloženia po ukončení tréningu.

Expandéry

Lavica 2030HB je dodávaná s expandérmi. Môžu byť pripevnené pomocou karabín z prednej alebo zadnej strany lavice. Cvičte s expandérmi v rôznych polohách: sedte na lavici v prednej časti,  ležte na chrbte alebo ležte na bruchu. V každej zo spomínaných polôh  precvičujete rôzne svalové skupiny. Cvičenie s expandérmi môže slúžiť ako rozcvička pred samotným tréningom s použitím činiek .

Ochranné gripy

Na zakrytie nožnej blokády boli použité kvalitné, penové gripy. Chránia citlivé miesta pri silových cvičeniach. Ochranné penové gripy majú pórovitú štruktúru, sú rýchloschnúce a poskytujú stabilitu a pohodlie počas tréningu.

Odolná konštrukcia

Tréningová lavica HS-2030HB sa vyznačuje silnou a stabilnou štruktúrou. Všetky prvky lavice sú odolné a zaručujú, že zariadenie vám bude slúžiť mnoho rokov. Operadlo a sedadlo lavice sú vyrobené z niekoľkých vrstiev: drevená doska, hrubá a mäkká pena a odolné čalúnenie s efektom  kože. Vystužené oceľové profily a hrubé plechy, ktoré spájajúce jednotlivé prvky lavice zaisťujú odolnosť zariadenia a bezpečnosť počas tréningu. 

Viacúrovňové nastavenie

Konštrukcia a možnosť nastavenia jednotlivých prvkov lavice HS-2030HB zaručujú maximálne pohodlie a presné prispôsobenie zariadenia podľa výšky a druhu cviku. Vďaka tomu sa aj doma budete cítiť ako  v profesionálnej posilňovni. Uhol operadla je možné nastaviť v  6 úrovniach (vrátane  zápornej polohy). Lavica môže byť takisto nastavená aj do roviny a poskytuje 3-stupňové nastavenie sedadla. Vďaka tomu sa budete cítiť aj doma ako v profesionálnej posilňovni.

Skladanie

Výhodou tejto lavice je to, že ju môžete jednoducho zložiť  a vďaka tomu ju môžete ľahko schovať medzi tréningami, napríklad aj pod posteľ.

Technické údaje:

Výrobca: Hop-Sport
Model: HS-2030HB
Návod na použitie
Záruka: 24 mesiacov
Účel: na domáce použitie,  samostatná montáž
Rozmery balíka: 89 x 43 x 26 cm
Celková hmotnosť: 12,3 kg
Maximálna hmotnosť používateľa: 150 kg
Konštrukcia: oceľ, práškovo lakovaná
Šírka základne: 40 cm
Dĺžka základne: 120 cm
Šírka blokády: 37 cm
Rozmery operadla: 73 x 28 (20) cm
Rozmery sedadla: 38 x 28 cm
Hrúbka čalúnenia: 4,5 cm
Výška sedadla od zeme: 44 cm
Maximálna výška lavice: 114 cm
Maximálna dĺžka: 118 cm
Nastavenie operadla: 6 polôh
Nastavenie sedadla 3 polohy
Expandéry: Áno