Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Posilňovacia veža HS-1054K + vrece

Posilňovacia veža HS-1054K + vrece

Cena: 648.00 EUR

Posilňovacia veža HS-1054K je osvedčené tréningové zariadenie, ktoré môžu využívať všetci – bez ohľadu na vek, pohlavie a fyzickú zdatnosť. Je to multifunkčné zariadenie, ktoré Vám umožňí vytvoriť si profesionálnu posilňovňu priamo doma. Vďaka trom stanoviskám umožňuje cvičiť niekoľkým ľuďom naraz. Horná a dvýťah zaručuje efektívny tréning ramien, chrbta a ramien. Modlitebník ( opierka pre biceps) umožňuje intenzívny výcvik bicepsu. „Butterfly“ posilňuje svaly hrudníka.  Veža je vybavená profesionálnym boxovacím vrecom a rukavicami.

Zásobník na závažia

Zásobník  umožňuje prispôsobiť záťaž vlastným schopnostiam. Zmena záťaže  je veľmi jednoduchá: čím nižšie kolík vložíte, tým väčšia bude tréningová záťaž, čím nižšie ho vložíte, tým bude záťaž ľahšia. Celková hmotnosť závaží v zhásobníku je 72 kilogramov. Najprv vykonávajte série s ľahšou záťažou, no postupom času môžete záťaž na série zvyšovať a zároveň znižovať počet opakovaní.

Systém zosilnenia

Systém zosilnených laniek a krúžkov použitý v tejto veži zabezpečuje plynulý chod zariadenia. Lanové kladky sú vybavené ložiskami, čo zaručuje bezpečný a pohodlný tréning. Pohyb je plynulý a nemusíte sa báť, že sa lanko pošmykne. Guma chrániaca oceľové lanká navyše zaručuje tichý chod zariadenia.

Horná a dolná kladka

Veža HS-1054 zahŕňa hornú aj dolnú kladku. Ich striedavé používanie pri tréningu pomáha udržiavať správne proporcie tela. Dolná kladka je vybavená aj doplnkovým vybavením – hrazdou a lankom. Spodná kladka umožňuje trénovať a rozvíjať kvadricepsy. Jednoduché cviky, ako vyrovnávanie nôh s použitím spodnej kladky (ovplyvňuje štvorhlavý sval stehna – predná časť stehna) a krčenie nôh s použitím spodnej kladky (do práce sa zapája sedacia a holenná skupina – zadná strana stehna ) vám pomôže dosiahnuť efekt, o ktorom snívate. Tréning s použitím hornej kladky je jedným z najobľúbenejších cvikov vykonávaných v posilňovni. Je zodpovedný za prácu a formu najširších svalov chrbta.

Motýlik

Špeciálny mechanizmus, tzv motýlik sa skladá z rukovätí na oboch stranách lavice. Tieto rukoväte sa používajú pri  najefektívnejších cvičeniach pre svaly hrudníka. Po zmene nastavení je možné túto časť posilňovacej veže  využiť aj na benchpress.

Bradlá

Domáci posilňovací stroj HS-1054K je vybavený  rukoväťou rukoväťami a opierkami. Zariadenie vám ponúka rozvíjať chrbtové svalstvo a  okrem iného budete posilňovať tricepsový sval paže (triceps) a brušné svaly. Vďaka týmto doplnkom obohtíte svoje doterajšie tréningy.

Posilňovač nôh

Nastaviteľná páka, tzv leg press, je účinný prístroj na precvičenie dolných svalov nôh.

Skladacia lavica

Jednou zo súčastí zariadenia HS-1054 je skladacia lavica. Tréning na šikmej lavici sa zameriava najmä na  posilnenie brušných svalov – rovných aj bočných. Vynikajúce výsledky možno dosiahnuť cvičením len niekoľko minút denne! Môžete si nastaviť uhol lavice a zložiť ju. Súčasťou posilňovacieho stroja sú dve činky s hmotnosťou 1,5 kg.

Modlitebník

Modlitebník zaručuje veľkú rozmanitosť tréningu bicepsov. Umožňuje precvičovanie svalov rúk v izolovanej polohe. Mierne naklonená poloha na modlitebníku vám umožní odľahčiť chrbát a opora ramien vám umožní vykonávať celý rozsah pohybov. Výšku modlitebníka si môžete regulovať.

Boxerské vrece a rukavice

Boxerský tréning rozvíja obratnosť, rýchlosť pohybov a podporuje rozvoj kondície. Cvičebný stroj HS-1054K je dodávaný s rukavicami a  boxovacím vrecom. Tento typ boxovacieho vreca sa používa na klasické cvičenie, silu úderu a rozvoj rýchlosti. Priložené rukavice sú veľkostne univerzálne, budú skvelou voľbou pre začiatočníkov.

Prierez lavice

Operadlo a sedadlo lavičky sú vyrobené z viacerých vrstiev ako napr. doska a hrubá, mäkká pena, vďaka čomu sú pohodlné pri cvičení. Sedadlo a operadlo ako aj rukoväte sú vyrobené z neoprénu. Všetky tieto prvky zaisťujú maximálne pohodlie a komfort tréningu.